м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Про нас

Ми – це група компаній, які вирішили об’єднатися для досягнення спільної мети – створити місце, де клієнти зможуть отримати все й одразу на найвищому рівні.

Наші контакти

Наші реквізити

Наших працівників можна назвати майстрами однієї справи, які зібралися в гільдію під назвою “Inneti”. Наша “Inneti”-гільдія об’єднує види послуг, якими займаються працівники 4-х основних підрозділів компанії, а саме:

Департамент IT

Кваліфіковані працівники пропонують Програмне забезпечення як від сторонніх розробників, так і на замовлення.

До цього відділу належить Web-студія, де розробляють сайти від простої візитки  до великого інформаційного порталу.

Всі наші сайти мають зручну CMS (система управління вмісту сайту – адмін. панель), це допомагає самостійно керувати сайтом та оперативно вносити зміни в його роботу.

Департамент PR (зв’язки з громадськістю)

З його допомогою Ви можете дізнатись, що думають про Ваш товар чи послугу споживачі за допомогою проведення різноманітних маркетингових досліджень.

Також кваліфіковані працівники попрацюють над створенням реклами для Вашого товару чи послуги.

Департамент Консалтингу

Тут Вам допоможуть в питаннях аутсорсингу, інвестицій, бізнесу та інших подібних напрямків. Новинкою в цьому розділі є послуга “Комерційної медіації”, яка дозволяє подивитись на бізнес з іншого боку.

Департамент Навчання та тренінгів

Всі люди недосконалі, що є рушійною силою всієї історії людства, оскільки цей недолік мотивує наш постійний ріст. Для цього ми створили Департамент Навчання та тренінгів.

Тут ми зберігаємо праці не лише відомих світових авторів, але й накопичуємо власний досвід, чим хочемо поділитися з нашими клієнтами.  В цьому відділі Ви отримаєте навчальні матеріали на різноманітну тематику, а також зможете замовити проведення навчальних бізнес-класів.

Що поєднує набір наших послуг?

Об’єднуючою компонентою є найвищий рівень професіоналізму.

Команда наших працівників складається з доброзичливих людей, які є майстрами своєї справи. Ми не будемо братися за те, чого не вміємо, проте зробимо все найкраще в межах нашої компетенції.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, постійно проводимо акції і робимо святкові знижки на розробку сайту.  А для неприбуткових організацій (церкви, дитячі притулки, центри реабілітації) діє постійна знижка 30%.

Оцінити якість нашої праці Ви можете переглянувши наші роботи.
Зробити замовлення тієї чи іншої послуги Ви можете будь-яким зручним для Вас способом: подзвонивши нам по телефону ( 032) 23 67 111, заповнивши форму реєстрації або ж надіслати необхідний запит на наш e-mail: info@inneti.com, або завітавши до нас за адресою: м. Львів, вул. Озаркевича, 4, 3й поверх, 79016

Пишіть, дзвоніть, приходьте – будемо раді Вас чути і бачити і зробимо все можливе, щоб Ви були задоволені  результатом нашої роботи!

Співпраця

Співпраця з "Inneti" - це відмінна можливість за корот...

Законодавча база

Всі послуги, що надає ТзОВ "Іннеті Інновації" функціонують з ...

Наші Інвестиції

Група компаній Inneti готова вкласти кошти в купить кухню киев...

Суспільство

Соціальні програми Благодійність футбольная форма барселоны на...

Новини

Новини в наших рубриках: IT ПР Інвестиції Консалтинг Навчання Статті та Аналітика по рубриках: IT ПР Інвестиції Ко...


Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *