м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

PR

Internet PR (Web PR) – технології створення та впровадження при суспільно-економічних і політичних системах конкуренції образу інтернет об’єкта (ідеї, товару, послуги, персоналії, організації – фірми, бренду) в ціннісний ряд соціальної групи, з метою закріплення цього образу як ідеального і необхідного в житті.

Інтернет PR (Веб PR) – це зв’язок з громадкістю, це все, що стосується Вашої репутації в інтернеті. Це результат того, що Ви робите, що Ви говорите, і що говорять про Вас інші.

Інтернет PR використовують для посилення довіри та взаєморозуміння між організацією та громадськістю – незалежно хто це – співробітники, клієнти, інвестори, місцеві спільноти – важливо, щоб всі вони були зацікавленими сторонами.
Як працює Інтернет PR?

Наші професіонали використовують безліч різних WEB методів для створення вигідних зв’язків з громадськістю через мережу Інтернет і не тільки. Вони можуть бути пов’язані із ЗМІ, з лобіюванням Вашої компанії на різноманітних з’їздах, сфері SMM (social media marketing) і з онлайн-кампаніями по всій мережі Інтернет.

Що отримують компанії від Інтернет-PR?

Зв’язки з громадськістю можуть зіграти вирішальну роль в досягненні конкурентних переваг, наприклад, відкриття нових ринків, залучення висококваліфікованих співробітників, що дає більш широкий доступ до фінансування та інвесторів, створюючи високу вартість на товари і послуги, і враховує захист бізнесу в умовах кризи.

Всі організації, чи то місцеві чи міжнародні, великі чи маленькі, отримують вигоду від PR.

Послуги “Inneti”:

Цікаві факти

Послугами професійних Інтернет PR-агенцій активно користуються державні органи для створення позитивного іміджу в міжнародних відносинах та на підтримку власних економік:
* США на державний маркетинг та піар з держбюджету щорічно виділяють близько $ 2 млрд.
* Уряд Росії в 2007 перерахувало близько $ 2 млн американської комунікаційної компанії Ketchum за пропаганду ролі Росії як голови Великої вісімки.

Для того, щоб детальніше дізнатись про послугу, чи замовити її, звертайтесь за нашими контактами.

Ми цінуємо наших клієнтів і докладаємо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.

Сподіваємося на довгострокову та взаємовигідну співпрацю!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *