м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (050) 236 40 70

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Пошукове просування сайту(SEO) 3 клік

Оптимізація – це ретельний підбір ключових слів, фраз в мега-тегах (заголовках, описах) і в основному тексті сайту, підвищення відвідуваності сайту. Це дозволяє пошуковим роботам швидко знаходити Вас, після чого Ваш сайт буде на перших сторінках.

Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах – один з найбільш ефективних і до того ж недорогих методів рекламування сайту в інтернеті. Близько 85% відвідувачів приходять на сайт саме з пошукових систем. При цьому абсолютна більшість із них заходить на сайт лише в тому випадку, якщо сайт знаходиться на перших двох сторінках видачі пошукових систем.
Пошукова оптимізація виведе вас у топ-10 або топ-5 пошукових систем, збільшить приплив клієнтів на ваш сайт, виділить вашу компанію серед конкурентів і допоможе істотно заощадити на рекламі. Адже оптимізація і просування сайтів, на відміну від традиційних видів реклами, дозволяє зосередити всі зусилля на ваших потенційних клієнтів. Тобто на людях, які шукають в пошукових системах саме ваш товар або послугу.
Оптимізація і просування сайтів в Інтернеті на увазі цілий комплекс заходів, які покращують вигляд та внутрішню структуру веб-сайту. У результаті пошукові системи більш охоче його індексують і підвищують рейтинг видачі. Це досить трудомісткий процес, який потребує багато зусиль, часу і навіть творчості, адже до кожного клієнта потрібен індивідуальний підхід. Зазвичай пошукова оптимізація сайтів включає такі процеси: Аналіз сайту, його аудиторії і конкурентів Робота з внутрішньою структурою сайту, його розділами Поліпшення навігації Підбір семантичного ядра, ключових запитів Зміна контенту, написання нових текстів під конкретні ключові запити.
У результаті така комплексна оптимізація сайту дозволяє отримати «чистий» ресурс, однаково приємний і для користувачів, які будуть із задоволенням робити у вас замовлення, і для пошукових роботів, які будуть індексувати і ранжувати ваш сайт вище інтернет-представництв ваших конкурентів.

Ви можете додати необхідні складові Вашого сайту на калькуляторі сайтів.

Успіху Вам!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *