м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (050) 236 40 70

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Промо сайт 3 клік

Промо – сайт – це той інтернет-ресурс, який розкручує певний товар, бренд, послугу чи подію.

Завдання промо – сайту – в яскравій креативній формі донести до відвідувача інформацію про новий товар або послугу.

При розробці промо – сайтів активно використовується сучасні технології в області дизайну та програмування.

За допомогою промо – сайту покупець ніби тримає товар в руках, самостійно змінюючи його колір (в деяких випадках форму) – все залежить від продукту і фантазії веб-дизайнера.

Наприклад, на одному з промо – сайтів, присвяченому новій моделі автомобіля Toyota, відвідувач може самостійно змінювати колір автомобіля та його комплектацію.

Використання анімації барвистої графіки при розробці промо – сайтів вважається нормою і робить такі сайти більш помітними.

Правда, тут є небезпека перевантажити сайт, але для цього й існують такі компанії, як наша, що мають багатий досвід розробки інтернет ресурсів і знання в області юзабіліті сайтів.

Практика показує, що доцільно створювати промо – сайт додатково до корпоративного.

Корпоративний сайт дає здебільшого загальну інформацію про діяльність компанії, перелік її продукції, не акцентуючи своєї увагу на певному продукті.

Промо – сайт може дозволити собі більше вільності в дизайні, інформаційному наповненні і стилістиці мови, ніж корпоративний ресурс. Імідж компанії в такому разі не тільки не страждає, але й виграє, дозволяючи будувати комунікацію з відвідувачами в більш простій, доступній, а часом, навіть, грайливій формі.

Не менш важливим є той факт, що промо – сайт запускається паралельно з оффлайновою рекламною кампанією. Інформація сайту дублюється або дублює інформацію з різних джерел рекламної підтримки. Реклама в ЗМІ (пресу, радіо, ТВ) викликає первинний інтерес до продукту, який реклаують.

У рекламному повідомленні, яке транслюється в оффлайнових ЗМІ, обов’язково присутня адреса промо – сайту із зазначенням того, що докладнішу інформацію про акцію або продукт покупець зможе знайти саме на інтернет-ресурсі даного товару. Основним завданням промо – сайту в цьому випадку є спонукання до покупки на фінальній стадії прийняття рішень.

Крім усього іншого, промо – сайт орієнтований на велику кількість відвідувань, що сприятливо позначається на просуванні в мережі Інтернет, зокрема – в пошукових системах, як самого сайту, так і його продукту. Чим частіше різні користувачі відвідують конкретний промо – сайт, тим вище його рейтинг в пошукових системах (Yandex, Rambler, Google та ін) і тим легше знайти його з першого разу, а це, безсумнівно, набагато збільшує популярність товару.

Замовити

Підтримка

Ціни

Зручно підібрати всі пункти, які були описані вище Ви зможете на калькуляторі сайтів. Успіху Вам!

Компанія “Inneti group” чекає на Вас!



Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *