м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

WEB

Просування і розкрутка сайту

Розмірковуєте над тим, як збільшити обсяг продажів і залучити нових клієнтів? Ви хочете, щоб про Ваш сайт дізналась саме Ваша цільова аудиторія?

Розкрутка сайту, оптимізація і просування сайту – в досить короткий термін залучить на Ваш Інтернет ресурс цільову аудиторію і забезпечить значне зростання відвідуваності сайту.

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є розкрутка сайту та Інтернет реклама, як одні з найбільш популярних і ефективних способів популяризації сайту в мережі. Слід зауважити, що розкручування сайту достатньо складний процес, який включає в себе не тільки підвищення позицій в пошукових системах, а й створення позитивної репутації і певного іміджу. Ми проводимо такі роботи над сайтом, як професійний аналіз сайту, оптимізація сайту та Інтернет реклама, просування сайту в пошукових системах, написання та розміщення унікального контенту для сторінок, а також інші послуги для підвищення якості Інтернет магазину або корпоративного сайту.

Ефективний результат просування сайту приносить як мінімум через два тижні після початку робіт. На відміну від Інтернет реклами, яка показує свою ефективність вже через кілька годин після початку компанії, розкручування сайту не передбачає миттєвий результат,  але не дивлячись на це просування сайту в пошукових системах не менш дієво, адже збільшується не тільки рівень відвідуваності, але і кількість продаж.  Інтернет відвідувачі просто не зможуть пройти повз Вашу компаію, якщо просування сайту виведе Вашу Інтернет сторінку на перші позиції у видачі пошукових систем.

Не пропустіть можливість вивести свій бізнес на новий рівень. Розкрутка сайту приверне до Вашої компанії безліч нових користувачів мережі Інтернет, стане відмінною рекламою і підвищенням іміджу, значно збільшить обсяги продажів товарів і послуг. Дуже просто загубитися серед сотень тисяч сайтів конкурентів. Розкрутка сайту значно полегшить пошук пропонованих Вами товарів. Крім того, оптимізація і просування сайту, розкручування сайту зробить Вашу Інтернет сторінку привабливіше, простіше і доступніше. Згідно зі статистикою більше дев’яноста відсотків покупок через Інтернет зроблені на сайтах, знайдених завдяки пошуковим системам.

Будьте попереду своїх конкурентів, адже розкрутка сайту, оптимізація і просування сайту за допомогою компанії “Іннеті інновації”  допоможе піти далеко вперед.

Крім того, розкручування сайту розкриє перед Вами величезні можливості пошуку нових партнерів, приверне увагу надійних інвесторів. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт став постійним джерелом доходу, то розкручування сайту і просування сайту в найпопулярніших пошукових системах серед українських користувачів є необхідним. Співпраця з нами це надійність, гарантія якості та успішність. Незалежно від цілей, які Ви ставите перед нами, розкручування сайту і просування сайту забезпечується тільки за допомогою білих методів роботи. З нами Ви ніколи не втратите свої позиції.

Комплексна розкрутка сайту та Інтернет реклама при правильному і професійному підході забезпечує відмінний результат і досить високе зростання рентабельності Вашого бізнесу.
Ми допоможемо Вам у комплексному просуванні Вашого бізнесу в інтернеті і порадимо Вам саме ті інструменти, які будуть оптимальні саме для Вашого сайту. Основними інструментами просування сайту в інтернеті є

Пошукове просування сайту (SEO)

PR-підтримка сайту

Контекстна реклама

Банерна реклама

Замовити

Підтримка

Ціни

Ми цінуємо наших клієнтів і докладаємо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.

Сподіваємося на довгострокову та приємну співпрацю!
Відгуки до події: "Просування і розкрутка сайту"

  1. Пінгбек: Семінар по SEO « Іннеті

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *