м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

WEB

Для чого ж потрібний сайт

Розробка сайту – це необхідне і ефективне вкладення грошей в рекламу Вашої компанії, створення цілодобового віртуального офісу чи магазину, надання унікальних можливостей своїм клієнтам, партнерам та співробітникам, забезпечити котрі іншими засобами неможливо або дорого.

Створення сайту – це необхідність для сучасної компанії. Чим би вона не займалася. Витрати на створення сайту обов’язково окупаються.

Сайт створюється не тільки для того, щоб можна було надрукувати його внизу візитки або рекламного буклету. Так для чого ж потрібний сайт?

1. Хороший сайт знаходить нових клієнтів. Так само, як і в магазин або офіс, на сайт заходять люди з певною метою. На сьогоднішній день люди вже не ходять, шукаючи і витрачаючи на це купу часу, а  паперові каталоги і рекламні буклети незручні і рідко бувають під рукою в потрібний момент.

2. Сайт – це цілодобовий віртуальний офіс. Веб-сайт доступний цілодобово з будь-якої цивілізованої точки планети. Нові та постійні клієнти знайдуть на Вашому сайті корисну інформацію, що підвищить їхню лояльність. Незалежно від часу доби і від того, чи Ваша компанія буде відчинена або працівники не зможуть відповісти на телефонний дзвінок, клієнти можуть побачити усю необхідну інформацію та зробити он-лайн замовлення продукції (послуг).

3. Створення сайту – найдешевший вид реклами. Оренда рекламного щита на місяць приблизно дорівнює за вартістю розробки свого сайту. Різниця в тому, що сайт буде працювати на Вас багато років, а не один місяць. Зовнішню рекламу бачить більше людей, але відсоток реальних клієнтів, які щось замовили або купили, у веб-сайтів значно вищий – інформується цільова аудиторія, яка шукає інформацію саме про Ваш або схожий продукт / послугу. Якщо сайт розкрутити, грамотно спроектувати, він принесе Вам набагато більше грошей, ніж витрачено на його розробку.

4. Сайт розповість про Ваші конкурентні переваги. На сайті можна розмістити спеціальну інформацію, яку складно донести до клієнта іншим способом. Словесно можна не зрозуміти, забути, переплутати, а візуально в будь-який момент клієнт може подивитись усе на сайті, використовуючи продуману навігацію, клієнт легко знайде потрібну йому інформацію. І тим самим трохи розвантажить персонал Вашої компанії. У будь-якому бізнесі клієнти ставлять одні і ті ж питання, значить, їх можна проаналізувати і викласти відповіді на своєму веб-ресурсі. Там можна розмістити тематичні статті, прайси, сертифікати виробників, відгуки вдячних клієнтів, особливості Вашого продукту або послуги  і Ваші менеджери будуть витрачати менше часу і сил на вирішення поточних задач.

5. Сайт – це позиціонування себе на ринку. Крім реальних переваг, які можна оцінити, підрахувавши прибуток, сайт істотно підвищує імідж свого власника. У наш час складно ставитися серйозно до компанії, як банку, так і перукарні, у якої немає свого сайту. Сьогодні майже завжди в тексті паперової та зовнішньої реклами, в рекламних роликах на телеканалах просувається не тільки сам товар або послуга, але і його сайт. Вже нікого не дивує реклама саме сайтів як продукту, в т.ч. і по ТБ. Веб-сайти стали повноцінними засобами масової інформації.

Ваші клієнти вже шукають інформацію в інтернеті, але чи знайдуть вони там Ваш сайт, вирішувати тільки Вам.

Веб-сайт – це лице Вашого бізнесу в інтернеті!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *