м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

WEB

Web аутсорсинг

Web-аутсорсинг – передача процесу створення та професійного обслуговування сайту (сайтів, блогів) компанії, іншій компанії, що спеціалізується в цій галузі.

Web-аутсорсинг. Як ми це робимо

Ми створюємо для вас сайти і від вашого імені просуваємо їх у всесвітній мережі, використовуючи абсолютно всі найсучасніші та ефективні інструменти, які тільки існують сьогодні в цій галузі. Але це тільки “чисті” інструменти – ніякого спаму, ніяких заборонених або недобросовісних прийомів, які могли б скомпрометувати вас і нас.

Підписавши договір, ви передаєте під наш контроль цю область діяльності і забуваєте про неї. Ми щоденно оновлюємо ваш сайт, пишемо статті, ведемо блоги та мікроблоги, проводимо конкурси, запускаємо рекламні кампанії в Інтернеті і відстежуємо їхню ефективність, коригуємо їх і запускаємо знову. І все це з єдиною метою – збільшити ваш оборот, ваші продажі, залучити до вас нових клієнтів. Крім того, ми вирішуємо абсолютно всі питання, пов’язані з сайтом і все це за абонентську плату – ніяких додаткових витрат для вас!

Втім, не всім це потрібно, тому ми розробили систему тарифів, розрахованих на будь-які категорії клієнтів і будь-які бюджети.

Крім того, ми пропонуємо інші види послуг: Інтернет-PR, створення, ведення і просування блогів і спільнот, організацію комплексних компаній і глобальне позиціонування в мережі Інтернет, які допоможуть вашому бізнесу, проекту або вам особисто вийти на принципово нові висоти в мережі Інтернет та не тільки в ній.

 

Додаткові послуги від наших партнерів: Замовити аналітичний огляд (звіт) по галузі або ринку вцілому

Сподіваємося на довгострокову та приємну співпрацю!Відгуки до події: "Web аутсорсинг"

  1. Пінгбек: Семінар по SEO « Іннеті

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *