м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (050) 236 40 70

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

дет інтернет-портал

Інтернет-портал (від англ. portal “головний вхід; ворота”) — сайт, що надає користувачеві Інтернету різні інтерактивні сервіси (Інтернет-сервіси – електронна пошта, стрічка новин тощо), які працюють у рамках єдиного сайту.

Види інтернет-порталів:


Горизонтальний портал — це портал, що охоплює багато тематик, представляє набір сервісів (які обслуговують, по можливості, всі теми) й орієнтований на максимально широку аудиторію, а також на максимальне охоплення її інтересів.

Вертикальний портал — це портал вузької тематичної спрямованості, що надає різні сервіси для користувачів мережі відповідно до певних інтересів і орієнтований на повне охоплення тематики або галузі діяльності. Якщо тематика вертикального порталу досить цікава, довкола нього може скластися так звана «спільнота» (community) — більш-менш постійна група осіб, що, наприклад, систематично спілкуються між собою в чаті такого порталу.

Змішаний портал — портал, що сполучає в собі функції електронної торгівлі та класичні довідкові сервіси. Прикладами таких порталів є інтернет-магазини. Також змішаними порталами вважаються такі вертикальні портали, які починають займатися бізнесом у своїх спеціалізованих розділах.

За доступністю інтернет-портали поділяються на:

Публічний портал – доступний для будь-якого користувача.

Корпоративний портал – доступний тільки для співробітників, партнерів або клієнтів компанії.

Іншими словами, інтернет-портал – це популярний веб-сайт з великою кількістю послуг і сервісів, відвідуваний великою кількістю користувачів.
Інтернет-портал необхідний для великих компаній, які бажають отримати максимальний прибуток від свого сайту.Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *