м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (050) 236 40 70

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Про контент менеджмент

Контент менеджментце грамотна робота копірайтера спільно з оптимізатором, вони вирішуть за якими ключовими словами потрібно писати статті на сайт для того, щоб просунутися в пошуку Яндекс і Google. Вони знають чим цікавиться цільова аудиторія сайтів і тому їхня робота ефективна.

За сучасних умов, більшість замовників передають підтримку сайту в руки компаній, які спеціалізуються на створені і підтримці Інтернет проектів, де професійні розробники змінюють, видаляють чи додають контент.

Наповнення сайту контентомсправа серйозна, інформація повинна бути чітко структурована, емоційна, коротка, зручна для сприйняття і правильно організована для пошукових систем. Щоб підвищити відвідуваність сайту, важливо надати користувачеві всю необхідну йому інформацію в лаконічному, зрозумілому і привабливому вигляді.

Частка сайту в Яндексі і Google також залежить від частоти оновлення контенту, оскільки пошуковики “люблять” унікальний і регулярно оновлений контент, а це сприятливо позначається на видачі сайту в результатах пошуку.

Хочете бути першими, замовляйте грамотний контент менеджмент в “Inneti”!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *