м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (050) 236 40 70

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Промо сайт 3 клік

Промо – сайт – це той інтернет-ресурс, який розкручує певний товар, бренд, послугу чи подію.

Завдання промо – сайту – в яскравій креативній формі донести до відвідувача інформацію про новий товар або послугу.

При розробці промо – сайтів активно використовується сучасні технології в області дизайну та програмування.

За допомогою промо – сайту покупець ніби тримає товар в руках, самостійно змінюючи його колір (в деяких випадках форму) – все залежить від продукту і фантазії веб-дизайнера.

Наприклад, на одному з промо – сайтів, присвяченому новій моделі автомобіля Toyota, відвідувач може самостійно змінювати колір автомобіля та його комплектацію.

Використання анімації барвистої графіки при розробці промо – сайтів вважається нормою і робить такі сайти більш помітними.

Правда, тут є небезпека перевантажити сайт, але для цього й існують такі компанії, як наша, що мають багатий досвід розробки інтернет ресурсів і знання в області юзабіліті сайтів.

Практика показує, що доцільно створювати промо – сайт додатково до корпоративного.

Корпоративний сайт дає здебільшого загальну інформацію про діяльність компанії, перелік її продукції, не акцентуючи своєї увагу на певному продукті.

Промо – сайт може дозволити собі більше вільності в дизайні, інформаційному наповненні і стилістиці мови, ніж корпоративний ресурс. Імідж компанії в такому разі не тільки не страждає, але й виграє, дозволяючи будувати комунікацію з відвідувачами в більш простій, доступній, а часом, навіть, грайливій формі.

Не менш важливим є той факт, що промо – сайт запускається паралельно з оффлайновою рекламною кампанією. Інформація сайту дублюється або дублює інформацію з різних джерел рекламної підтримки. Реклама в ЗМІ (пресу, радіо, ТВ) викликає первинний інтерес до продукту, який реклаують.

У рекламному повідомленні, яке транслюється в оффлайнових ЗМІ, обов’язково присутня адреса промо – сайту із зазначенням того, що докладнішу інформацію про акцію або продукт покупець зможе знайти саме на інтернет-ресурсі даного товару. Основним завданням промо – сайту в цьому випадку є спонукання до покупки на фінальній стадії прийняття рішень.

Крім усього іншого, промо – сайт орієнтований на велику кількість відвідувань, що сприятливо позначається на просуванні в мережі Інтернет, зокрема – в пошукових системах, як самого сайту, так і його продукту. Чим частіше різні користувачі відвідують конкретний промо – сайт, тим вище його рейтинг в пошукових системах (Yandex, Rambler, Google та ін) і тим легше знайти його з першого разу, а це, безсумнівно, набагато збільшує популярність товару.

Замовити

Підтримка

Ціни

Зручно підібрати всі пункти, які були описані вище Ви зможете на калькуляторі сайтів. Успіху Вам!

Компанія “Inneti group” чекає на Вас!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *