м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

WEB

Інструкція по користуваню сайтом на ВордПресі

У вордпрессі сторінки поділяються на дві категорії: власне самі сторінки (статичні матеріали) і публікації.
Між ними існує певна відмінність.

Сторінки призначені для матеріалів, які рідко змінюють, наприклад контактна інформація, або сторінка “Про компанію”.

Публікації – це новини компанії, які постійно оновлюються.
Саме вони несуть в собі найціннішу інформацію.

Додавання публікацій у вордпрессі: у верхньому куті кожної сторінки панелі адміністратора є кнопочка «нова публікація». Це найлегший спосіб додавати нові публікації.

Після того, як Ви натиснете цю кнопочку перед Вами відкриється візуальний редактор, в якому і додають публікації. Введіть заголовок, текст запису, а також вибирайте праворуч рубрику (якщо рубрика відсутня, то її можна додати на цій сторінці, необхідно лише додати рубрику на посилання і ввести назву рубрики).

Потім натискаємо на кнопку “Опублікувати”. Все, запис опубліковано!
Такі ж дії необхідно застосовувати при додаванні сторінки.

Вибираємо “додати сторінку”, що є на посиланні випадаючого меню вгорі панелі адміністратора, вводимо заголовок, текст сторінки і натискаємо “Опублікувати”.
Сторінка опублікована!

У свої публікації /сторінки Ви можете легко вставляти зображення, відео /аудіофайли та файли для скачування. Для цих цілей використовується панель медіа-бібліотеки у візуальному редакторі.

Дотримуйтесь лише вказівок майстра додавання медіафайлів і все буде добре!

Після того, як Ви додасте сторінки і публікації, у меню сайту з’являються посилання на них. Але всі автоматичні посилання можна виводити так, як Вам необхідно: можна прибирати непотрібні, або, навпаки, додавати. Але для цього буде потрібним знання веб-програмування в загальному і функцій вордпресса зокрема.

Тому, якщо таке завдання перед Вами виникло, то радимо звернутися за допомогою до людей, які в цьому розбираються. Іншими словами, порушити працездатність Вашого сайту дуже просто.

Надалі Вам можливо знадобитися редагувати Ваші публікації / сторінки. Для цього у лівому меню панелі адміністратора вибираємо відповідний розділ і редагуємо потрібну публікацію.

При використанні вордпресса Ви, можливо, будеде мати потребу створювати сторінки різного типу: каталоги товарів, прайси, фотоальбоми, зворотній зв’язок. Не слід хвилюватися щодо цього питання, бо для кожної вище згаданої теми є готовий плагін.

Також можна скористатись Інструкцією по користуваню сайтом на ВордПресі.

Успіхів Вам у роботі з WordPress!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *