м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

WEB

Web

 

Перш, ніж скористатися наступними послугами варто поставити собі одне запитання: “Навіщо мені потрібен сайт?”. Якщо Ви не зможете відповісти, тоді, вочевидь він Вам і не потрібен.

Для багатьох наявність сайту – це або наслідок модних течій або можливість підвищити статус своєї компанії за рахунок присутності на візитці адреси сайту.

Та насправді важливо зрозуміти, що Інтернет–представництво – це реклама Ваших послуг і товарів 24 години на добу 365 днів на рік, яка доступна для усього світу.

Команда “Inneti” пропонує створити разом сайт з професійним та привабливим дизайном і програмуванням, що забезпечуватиме просту навігацію і підтримку різної роздільної здатності екрану на комп’ютерах клієнтів.

Для нас важливо, щоб клієнт був задоволений нашою роботою, тому ми будемо надавати Вам всю необхідну інформацію щодо розробки Вашого сайту від початку до завершення процесу розробки.

Коли Ви підтвердите готовність Вашого сайту, ми завантажимо його на сервер. Після цього на протязі двох тижнів ми будемо вносити безкоштовно зміни до Вашого сайту.

Якщо Вам набридло читати, – приступайте до роботи – вибирайте пункт меню, який Вам потрібен.

Для бажаючих отримати більше інформації про web-сайти просимо натиснути тут (лінк).
Вартість даної реклами – одноразова. Подальші витрати можливі лише у разі продовження доменного імені і хостингу, але ця сума мізерно мала в порівнянні з витратами на зовнішню, теле-, радіо – рекламу та рекламу в газетах.

 

Замовити

Ми цінуємо наших клієнтів і докладаємо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.

Сподіваємося на довгострокову та приємну співпрацю!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *