м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

WEB

Корпоративний сайт – повний опис

Створення корпоративного сайту

Корпоративний сайт є важливим елементом в системі комунікацій і дає можливість не тільки доносити інформацію про Вашу компанію до потенційних клієнтів, але й може служити високоефективним рекламним майданчиком.

Головна перевага корпоративного сайту перед іншими інформаційними каналами та рекламними носіями:

1. Можливості аналізу і системи динамічних фокусувань, які не може надати ні один вид реклами.

2. Швидке реагування на зміни в економіці, рівня конкуренції та інших зовнішніх і внутрішніх факторів.

3. Можливість інтерактивної взаємодії з Вашою цільовою аудиторією і відповідно можливість швидкого прийняття необхідних, для розвитку бізнесу, рішень.

Наша компанія має багатий досвід створення корпоративних сайтів для компаній у різних сферах бізнесу, і ми сформулювали низку правил, які створюють корпоративний сайт ефективним інструментом просування бізнесу.

При створенні корпоративного сайту наша команда намагається дотримуватися цих правил. Їх не так багато і вони прості, але їх дотримання значно збільшують ККД корпоративного сайту.

1. Корпоративний сайт повинен бути виконаний відповідно до фірмового стилю компанії

Це правило є стандартним для великих компаній, але його не завжди дотримуються середні та невеликі компанії, хоча саме для них це дуже важливо.

Просування компанії на ринку складається з ряду факторів і не останнє місце займає впізнаваність атрибутів її фірмового стилю.

Логотип, фірмові кольори, слогани – все це працює на пізнаваність фірми і формування у потенційних клієнтів асоціативних рядів.

Тому, якщо у Вашій компанії немає розробленого фірмового стилю, ми можемо разом з сайтом створювати для Вас і фірмовий стиль.

2. У корпоративного сайту повинна бути чітка і зрозуміла структура

При формуванні завдання на створення корпоративного сайту, перше з чого потрібно почати, – це з серйозною опрацювання чіткої структури сайту, його розділів та інформаційних блоків.

Виходячи з нашого досвіду, ми рекомендуємо для початку вирішити, які завдання буде виконувати Ваш корпоративний сайт – безпосередні продажі, інформування про саму компанію або презентація товарів чи послуг.

Для вирішення цих завдань може формуватися різна структура і при створенні концепції корпоративного сайту акцентується увага на ті чи інші інформаційні блоки.

3. Корпоративний сайт повинен бути легкодоступний

Тут необхідно пояснити термін доступності сайту. Сайт повинен швидко відкриватися, навіть, на низькошвидкісних каналах Інтернету.

Це правило накладає певні обмеження, які потрібно враховувати при розробці сайту.

По-перше, корпоративний сайт, основне завдання якого, донесення інформації, не можна перевантажувати графікою.

По-друге, відвідувач, що потрапив на сайт, повинен мати можливість отримати інформацію відразу, з першої сторінки сайту. Це означає – при створенні корпоративного сайту краще виключити порожню головну сторінку з графічною заставкою. Адже відвідувач приходить отримати інформацію про компанію, її товари і послуги, а не помилуватися графічним оформленням.

Є, правда, й винятки. Якщо Ваша компанія займається поліграфією, надає дизайнерські послуги або працює в сфері графічної реклами, то, можливо, красива заставка і буде мати сенс.

4. Корпоративний сайт повинен мати можливість розвитку

Час минає, змінюється ситуація на ринку, з’являються нові можливості і Ваш сайт повинен мати можливість змінюватися, без перерв у роботі. Сторінки зі словами “сайт на реконструкції” виглядають, м’яко кажучи, несолідно. Тому ми розробили таку систему управління сайтом, яка дозволяє змінювати структуру сайту, додавати інформаційні блоки та додаткові модулі без переробки всього сайту і припинення його роботи.

 

Вартість розробки сайту залежить від завдань, які він повинен виконувати. Немає якоїсь середньої ціни на розробку.

Замовити сайт Ви можете у спеціалістів нашої компанії просто зателефонувавши нам, контакти

Успіху Вам!

Група компаній “Inneti” чекає на Вас!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *