м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

WEB

Інтернет-магазин – функції і переваги

Створення інтернет-магазину:  інтернет-магазин є ефективним інструментом прямого продажу.

Якщо провести аналогію зі звичайним бізнесом, то інтернет-магазин може бути додатковим офісом продажів. При грамотному підході, інтернет-магазин може замінити собою цілий відділ продажів. А це економія грошей і на зарплатах і на податках.

Але щоб інтернет-магазин був ефективним і приносив прибуток, необхідно серйозно підійти до створення інтернет-магазину. Для початку давайте розглянемо переваги, які дає для Вашої компанії інтернет-магазин.

Як вже говорилося раніше, інтернет-магазин є, по суті, відділом продажу з усіма наслідками, що випливають з цієї передумови.

1. Вам не треба утримувати великий штат високооплачуваних менеджерів з продажу. Їх можуть замінити прості оператори на телефонах.

2. Ви можете оптимізувати складські запаси і заощадити на оренді складських приміщень.

3. Інструменти статистики, інтегровані з Вашим інтернет-магазином, дозволять Вам швидко реагувати на зміни ситуації на ринку і приймати грамотні рішення по формуванню номенклатури товарів.

4. Вартість рекламної підтримки інтернет–магазину нижче звичайної реклами, а ефективність рекламних заходів та контроль ефективності видів реклами на порядок вище.

5. У середньому стартові вкладення в бізнес, що базується на інтернет-магазині значно нижчі, ніж для початоку бізнесу в офлайні, тобто відкриття звиклого магазину.

Питання, що найбільш часто задаються при розробці інтернет-магазину:

Що можна продавати через інтернет – магазин?

Відповідь: Все що завгодно – від шпильок, до діамантів і дорогих автомобілів

Як платежі за товари та послуги будуть здійснюватися?

Відповідь: Можна налаштувати прийом платежів будь-яким способом. За допомогою роздруківки платіжних доручень, квитанцій Ощадбанку, прийом готівкою через кур’єрів, за допомогою банківських карт, через системи електронних платежів.

Чи можна інтегрувати інтернет – магазин з бухгалтерськими програмами?

Відповідь: Можна налаштувати завантаження та вивантаження даних з програмами сімейства 1С. В такому випадку у Вас не буде потреби вручну змінювати ціни на сайті, Ви матимете єдину систему цін, як і в бухгалтерії, так і на сайті, з можливістю організації системи знижок та акцій для ваших клієнтів.

Скільки часу займає створення інтернет-магазину?

Відповідь: Терміни створення інтернет-магазину залежать від того функціоналу, який Вам необхідний. Стандартний інтернет-магазин створюється під ключ за 1 місяць.

Скільки коштує розробка інтернет-магазину?

Відповідь: Немає фіксованого вартості. У кожному випадку вартість визначається індивідуально. У нашій компанії ми використовуємо декілька стандартних рішеннь для інтернет-магазинів. Разом з індивідуально розробленим дизайном. Орієнтовна ціна розробки 5 000 -10 000 грн.

Щоб замовити інтернет-магазин звертайтесь до нас

Компанія “Inneti” чекає на Вас!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *