м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (050) 236 40 70

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

CRM-системи

Управління відносинами з клієнтами (англ. Customer relationship мanagement, скор. CRM) — поняття що охоплює концепції, котрі використовуються компаніями для управління їхніми взаємовідносинами зі споживачами, включаючи збір, зберігання й аналіз інформації про споживачів, постачальників, партнерів та інформації про взаємовідносинами з ними.

Компанія “Іннеті інновації” пропонує на українському ринку надійні корпоративні CRM системи провідних світових постачальників програмного забезпечення: Microsoft Dynamics CRM і SAP CRM компанії SAP AG. Фахівці Департаменту CRM-рішень нашої компанії знайомі на практиці з більшістю CRM систем, представлених на російському ринку, і готові надати консалтинг у проведенні порівняльного аналізу CRM-рішень, виборі оптимальної CRM-системи для вашої компанії. Наші консультанти допоможуть купити CRM ліцензії в необхідній кількості, здійснити весь комплекс робіт за проектом впровадження CRM – установці CRM, налаштуванню модулів системи, технічної підтримки і навчання користувачів. Команда “Іннеті інновації” допоможе Вам розібратись серед встановлення та обслуговування таких СRM-систем:

SAP-CRM

Microsoft Dynamics CRM

Sugar-CRM

Vtiger CRM

Компанія “Іннеті” надасть послуги з обслуговування і налаштування даних СRM-систем у місті Львові або в іншому місті України.

Тарифи по налаштуванню CRM-систем:
150 грн./год – у місті Львові з виїздом до клієнта та налаштування CRM-системи на місці.
160 грн./год – у Львівській області з виїздом до клієнта та налаштування CRM-системи на місці.
160 грн./год (додатково оплачуються відрядні та проживання) – по Україні з виїздом до клієнта та налаштування CRM-системи на місці.
За додатковою інформацією по CRM-системах звертайтесь за нашими контактами.

Сподіваємося на довгострокову та якісну співпрацю!

 

Додаткові послуги від наших партнерів: Замовити розробку бізнес плануВідгуки до події: "CRM-системи"

  1. Пінгбек: CRM-системи « Іннеті

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *