м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Управління ІТ

Команда ТОВ “Іннеті інновації” розуміє як важко досягти очікуваного ефекту за відсутності єдиних підходів до проектного управління (управління ІТ проектами).

Дозвольте звернути Вашу увагу на те, що без добре продуманого ІТ-управління компанія не буде давати бажаних прибутків. Ви та Ваші співробітники можете працювати день і ніч, але проекти всеодно завершуватимуться невчасно. Ви будете намагатися контролювати проект і стежити за дотриманням бюджету та виникатимуть непередбачувані затримки і перевитрати коштів.

Професійне управління проектами ІТ та інжиніринг – це рішення від компанії ТОВ “Іннеті інновації”, які призначені для компаній, що здійснюють професійні аутсорсингові ІТ-послуги, розробників програмного забезпечення, інжинірингових компаній, а також для IT-департаментів підприємств та холдингів. При створенні рішення ми виконуємо настройку сервісів:

– Управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) – ведення бази контрагентів і контактів, планування дзвінків і зустрічей, відображення історії взаємовідносин з клієнтами, прогнозування продажів, контроль роботи відділу продажів, маркетинговий аналіз клієнтської бази, управління рекламними кампаніями.
– Управління портфелем ІТ-проектів – формування реєстру проектів, визначення пріоритетів та відбір проектів, ув’язка портфеля з ІТ-стратегією, планування портфеля проектів, моніторинг виконання проектів портфеля.
– Управління ІТ-проектами – розробка структури пакетів робіт (WBS), ресурсно-календарне планування, бюджетування та облік витрат, оперативний контроль виконання робіт, управління ризиками, управління змінами.
– Управління ресурсами департаменту – визначення виконавців, призначення на конкретні роботи, планування та аналіз персональної завантаження співробітників на проектах, розрахунок преміального фонду.
– Бюджетування та облік витрат – визначення і затвердження бюджету проекту, довільна структура статей обліку, що настроюються алгоритми розрахунку надходжень і витрат, аналіз дебіторської заборгованості, розрахунок рентабельності проекту.
– Організація спільної роботи – відображення питань і проблем, що виникли в ході проекту, обговорення проблем та завдання щодо їх вирішення, автоматичні повідомлення учасникам щодо подій у проекті, корпоративна база знань для швидкого пошуку рішень, робота з територіально віддаленими розробниками, фронт-офіс для Замовника
Електронний документообіг – єдиний архів документації, узгодження документів з функціональними підрозділами компанії, спільна робота зі створення документів і нових версій документів.
Управління розробкою ПЗ – управління продуктом, управління вимогами, управління релізами, управління інцидентами (виправлення дефектів і реалізація заявок на нову функціональність).
Сервісна служба і керування інцидентами – система реєстрації заявок, класифікація та визначення пріоритетів заявок, створення завдань і проектів з виконання заявок, контроль виконання.

Також наша компанія готова запропонувати індивідуальні рішення, які допоможуть отримати бажаний Вами ефект. Якщо Вам цікаво віддати управління або часткове управління ІТ-проектом – зв’яжіться з нами, дякуємо.

 

 

Додатково послуги від наших партнерів: Замовити заявку на управління бізнес-проектом

Сподіваємося на довгострокову та приємну співпрацю!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *