м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

ІТ аутсорсинг

IT аутсорсинг – це передача компанією власних IT функцій або бізнес-процесів на обслуговування іншій компанії, що професійно займається цим. ІТ-аутсорсинг дозволяє компанії зосередитися на профільному для неї бізнесі, підвищення ефективності та конкурентоспроможності, не витрачаючи цінні ресурси на вирішення специфічних інфраструктурних завдань.

В Україні все більше і більше компаній сьогодні вибирають аутсорсинг. Керівники прагнуть створювати цінність для своїх Клієнтів, а функції з підтримання інфраструктури підприємства віддати зовнішньої компанії. Серед переваг такого підходу – скорочення витрат на IT, збільшення доступності IT сервісів, поліпшення якості підтримки.

Якщо ви думаєте як підвищити ефективність компанії за рахунок оперативного отримання інформації з різних IT-систем, або хочете заощадити ваш час і час ваших співробітників, не турбуючись про кваліфікацію системного адміністратора, проблеми локальної мережі та налаштування серверів, або ж зробити прозорішим комп’ютерну інфраструктуру компанії, то ми готові допомогти Вам у цьому.

На відміну від звичного технічного обслуговування комп’ютерів, ІТ-аутсорсинг від компанії ТОВ “Іннеті інновації” здійснюється відповідно до кращої міжнародної практики в цій галузі – стандартами ITSM. Наші тарифи Ви можете глянути на сторінці Тарифи ІТ аутсорсингу Ми надаємо послуги IT-аутсорсингу у м. Львів та в інших містах України.

Ви можете замовити ІТ-аутсорсинг зв’язавшись з нами

 

 

Додаткові послуги від партнерів: Бізнес-аутсорсинг

Сподіваємося на довгострокову та приємну співпрацю!Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *