м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Microsoft Dynamics CRM

MICROSOFT DYNAMICS CRM

Що таке Microsoft Dynamics CRM?
Microsoft Dynamics CRM – це гнучке і доступне рішення для управління взаєминами з клієнтами, що об’єднало інструменти для співробітників відділів продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів. Система включає в себе наступні функціональні модулі: «Управління продажами», «Управління маркетинговою діяльністю», «Управління обслуговуванням клієнтами».
Microsoft CRM дозволяє скоротити цикл продажу, зробити його більш передбачуваним і збільшити кількість успішно закритих операцій. Система працює так, як необхідно для вашого бізнесу і зручно вашим співробітникам. Основні переваги цього програмного продукту – зручний користувальницький інтерфейс; повна інтеграція з Microsoft Office; потужні інструменти для аналізу даних; просте управління бізнес-процесами; контроль над виконанням поставлених завдань.

Огляд Microsoft Dynamics CRM (MS Dynamics CRM)
Microsoft Dynamics CRM дозволить вашій компанії збільшити ефективність продажів, забезпечити високий рівень сервісу для клієнтів компанії, а також приймати обгрунтовані та своєчасні рішення на підставі інформації міститься в системі. Microsoft CRM – легка у використанні, налаштуванні та підтримці бізнес-програма, яка може бути інтегрована з іншими системами

Компанія “Іннеті інновації” надасть послуги з обслуговування і налаштування Microsoft Dynamics СRM-систем у місті Львові або в іншому місті України.

Тарифи по налаштуванню Microsoft Dynamics CRM-систем:
Вартість надання послуг розраховується виходячи з витрат часу згідно тарифів компанії 

 
За додатковою інформацією по Microsoft Dynamics CRM-системах звертайтесь за нашими контактами.

Сподіваємося на довгострокову та якісну співпрацю!



Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *