м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Інтернет-реклама

Сьогодні інтернет-реклама міцно зайняла своє місце на ринку і є одним з найефективніших видів реклами.

Це обумовлюється цілим рядом характеристик:
Оперативність – можливість оперативно почати і контролювати хід рекламної кампанії;
Достовірність – можливість отримання максимально точних статистичних даних (кількість показів, кількість переходів на сайт рекламодавця, особиста інформація про відвідувачів Вашого сайту, фінансові витрати по співвідношенню до показів і т.д.);
Точність – можливість націлювання на аудиторію з позначеними інтересами;
Актуальність – можливість показувати рекламу тому, кому ця реклама дійсно цікава;
Інтерактивність – можливість вести діалог з користувачем;
Ціна – дуже вигідне співвідношення витраченої суми і залучених контактів.

Існує цілий ряд видів інтернет реклами. Як основні, можна виділити наступні: баннерна, контекстна, інтернет PR, пошукове просування.
Кожна з них володіє своїми перевагами, недоліками і можливістю ефективного вирішення певного спектру завдань. Ми запропонуємо рішення Вашої задачі за допомогою найбільш ефективного поєднання декількох видів інтернет реклами в рамках однієї кампанії.

При проведенні реклами в мережі інтернет, ми рекомендуємо користуватися сервісом аналізу відвідувачів Вашого сайту. Якщо у Вас такого ще немає, ми запропонуємо встановити Вам службу Google Analytics. Послуга надається безкоштовно при замовленні у нас будь-якого з видів інтернет реклами.
Даний сервіс дозволяє дізнатися звідки на ваш сайт приходять відвідувачі і що вони на ньому роблять. Ви отримаєте всю необхідну інформацію для створення більш ефективних кампаній, зміцнення маркетингових ініціатив і збільшення ефективності сайтів.Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *