м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Пошукове просування сайту (SEO)

Звісно вже багато хто знає, що створення сайту це тільки мала частинка роботи по сайту, бо успіх сайту залежить від просування сайту в мережі інтернет.

Що ж таке ‘просування’ сайтів або як ще називають цей процес розкрутка сайту або СЕО оптимізація сайту?
Розкрутка сайту – це постійне підтримка привабливості Вашого сайту для користувачів сайту та пошукових систем. Для чого потрібне просування сайту думаю не потрібно, бо кожному, хто створив свій сайт потрібно, щоб його відвідували чим побільше користувачів чи клієнтів.
Наша компанія наголошує про важливість Вами самостійної розкрутки Вашого сайту та що головне просування сайту на постійній основі. Що означає на постійній основі? Це постійне прописування Вашого сайту в нових і нових каталогах, написання новин і статей, розміщення нової і цікавої інформації для користувачів та багато чого іншого, що потрібно, щоб Ваш сайт ставав кращим. Узв’язку з тим, що СЕО оптимізація Вашого сайту є дуже важливим процесом і її потрібно робити, от це можливо робити двома способами:- замовити оптимізацію у професійних інтернет-маркетологів (у нас базова ціна по сайту візитці становить 3000 грн. в місяць, але не менше 5 місяців підряд).- самостійно займатись розкруткою власного сайту (що буде коштувати Вам Вашого часу).
Якщо Вам цікавий останній варіант, то ми Вам у цьому готові помогти нашими статтями, які ми будемо готувати для Вас постійно.

Якщо ж Вас зацікавила пропозиція по просуванню Вашого сайту нашою компанією, то ми готові для Вас зайнятись оптимізацією Вашого сайту.

Запитання, які часто ставлять:)

Що таке пошукове просування сайту?

Просування сайту в пошукових системах – це комплексна робота з поліпшення позицій сайту в пошукових результатах. Мета просування – це доступність сайту по певних запитах як можна більшій кількості користувачів пошукачів.

Наша компанія виводить сайти в першу десятку, при побажанні клієнта – п’ятірку й трійку пошукових результатів систем Google і / або Яндекс.

Чим викликана така велика конкуренція за перші 10 позицій і популярність послуги просування сайту в пошукових системах? Справа в тому, що першу сторінку з десятком результатів переглядає більше 90% користувачів, що вводять певний запит. І лише 10% переходять на другу сторінку результатів. Ці залишилися 10% користувачів в основному дивляться тільки на 1-3 верхніх позиції, і лише частина з них переходить за посиланнями. Таким чином, перебування на вже 2-й сторінці пошукових результатів не ефективно для власників сайтів, оскільки майже не приносить відвідувачів. Системи Google і Яндекс дотримуються принципу непідкупності позицій у своїх пошукових результатах. Замовити у них фіксоване розміщення в результатах пошуку неможливо.Але ці позиції можна зайняти, певним чином оптимізувавши сайт і підвищивши його авторитетність. Що й робить наша компанія.
Як підбирають ключові слова для просування сайту в Інтернеті?

Оптимізація web сайтів зазвичай починається зі складання первинного списку пошукових запитів (так званого семантичного ядра). Цю роботу виконує наш менеджер на основі аналізу сайту та статистики популярності запитів в пошукових системах. Надалі список коригується з урахуванням побажань замовника.

Таким чином, підбір пошукових запитів – це частина комплексної оптимізації web сайтів, яку ми проводимо безкоштовно за умови укладення договору на подальшу розкрутку.

Завдяки великому досвіду наших SEO-спеціалісти оптимізація для Google в «Ідеалі» проводиться на найвищому рівні!

Чи входять роботи з оптимізації у вартість просування сайту?

Оптимізація сайту для пошукових систем виконується нами безкоштовно.

Це необхідний етап розкручування сайту, від якості його виконання залежать успішність і терміни виведення сайту на потрібні пошукові позиції. У ході робіт з оптимізації складається семантичне ядро – пошукові запити, за якими в подальшому клієнти будуть знаходити сайт через пошукові системи. Ядро складається, виходячи з логіки клієнтів у введенні запитів, популярності запитів, а також поставлених перед сайтом бізнес-завдань. На основі семантичного ядра наші копірайтери готують тексти, в певному порядку і з певною частотою наповнені ключовими словами.

Далі в ході оптимізації для пошукових систем перевіряється відповідність коду сайту технічним вимогам. Наприклад, чи коректно відображаються на сторінці пошукових результатів так звані мета-теги (титули, описи). Правильно вказуються мета-теги, перейменовуються сторінки сайту. Складається карта сайту, поліпшується структура внутрішніх посилань. При необхідності закривається доступ пошукових роботів до деяких сторінок, створюється дзеркало сайту або проводяться інші роботи, необхідні для успішного просування.

Що потрібно від замовника для просування сайту?

Перш за все, ми просимо замовника погодити список пошукових запитів, який потім вказується в договорі.

Після підписання договору ми просимо надати доступ до CMS сайту (адмінці) і FTP (сервера, на якому знаходиться сайт).

Нарешті, ми погоджуємо підготовлені нашими копірайтерами тексти.

Який середній / максимальний термін розкрутки?

Зазвичай розкручування web сайту приносить перші результати через 2 тижні після початку робіт. Це пов’язано з алгоритмами пошукових систем – як правило, до цього часу пошуковий робот «виявляє» зміни, внесені SEO-фахівцями.

А виведення на обумовлені в договорі позиції відбувається протягом 1-3, у деяких випадках – 4-х місяців. На строки розкрутки web сайту впливає вік домену сайту, популярність пошукових запитів, активність конкурентів.

Перевага розкрутки в «Ідеалі» полягає в тому, що наші клієнти платять окремо за кожен пошуковий запит і лише з того моменту, коли він виходить на обумовлені позиції.

Таким чином, клієнт платить тільки за реальні результати нашої роботи, а ми зацікавлені в тому, щоб розкрутити його сайт як можна швидше!

Однак у пошукових систем є своє розуміння того, з якою швидкістю сайт може підніматися в пошукових результатах. Якщо швидкість буде перевищена, пошуковики порахують, що відбувається штучна «накрутка» авторитетності сайту. Внаслідок він потрапить під так звані фільтри, тобто перестане відображатися в пошукових результатах.

Щоб цього не сталося, наші фахівці дотримуються розумних строків розкрутки web сайтів.
Як довго сайт буде залишатися в ТОП-10?

Конкуренція за перші позиції в пошукових результатах висока. Тому зайняти позиції – лише перша необхідна умова, далі їх потрібно утримувати.

Наша компанія підтримує сайт на ТОП-позиціях за умови своєчасної оплати.

Якщо клієнт грубо порушує терміни оплати або приймає рішення відмовитися від обслуговування в нашій компанії, ми припиняємо підтримку сайту і він починає втрачати позиції.

Рішення про відмову ми приймаємо тільки в письмовому вигляді, у вигляді листа на e-mail персонального менеджера.

Як клієнт може відстежувати результати розкрутки?

Позиції сайту можна відстежувати на сторінці www.google.com.ua, ввівши потрібні запити.

Зверніть увагу! Ввівши перший запит, зліва в меню потрібно поміняти налаштування пошуку, а саме – вибрати опцію «Тільки Україна». Таким чином, Ви зможете побачити результати пошуку тільки для українських сайтів. Це важливо, оскільки ми займаємося просуванням серед українських, а не всесвітніх результатів пошуку.

Ще один важливий нюанс – рекомендуємо вибрати один неосновної браузер для відстеження позицій свого сайту. Справа в тому, що якщо Ви будете користуватися браузером, через який заходите на свій сайт, результати пошуку будуть неправдивими. Посилання на Ваш сайт буде автоматично підніматися все вище і вище (тільки у Вашому браузері!), Щоб Ви могли її простіше знаходити.

Якщо ж Ви завжди користуєтеся тільки одним браузером, перед кожним переглядом позицій свого сайту в правому верхньому куті браузера натисніть закладку «вийти». Таким чином, Ви вийдете з облікового запису і зможете бачити достовірні результати пошуку.

У свою чергу, в кінці кожного місяця ми надаємо звітність – позиції по днях кожного пошукового запиту.

Чому така велика різниця у вартості запитів?

Наша компанія виводить сайти на позиції ТОП-10. Якщо у клієнта є бажання вивести сайт в ТОП-5 або ТОП-3, необхідно обговорити таку можливість з персональним менеджером.

За підтримку сайту в ТОП-5 встановлюється націнка в розмірі 25% від стандартної вартості, за підтримку в ТОП-3 – 50% націнка від стандартної вартості.

Чи можливо вивести сайт в ТОП-3 або ТОП-5?

Детальніше

Якщо Вас цікавить детальніша інформація або ж Ви хочете поставити конкретне запитання скористайтеся послугою “Зворотній зв’язок”, ми зв’яжемося з Вами на протязі 5 хвилин і дамо відповідь на все, що Вас цікавить!

Звісно вже багато хто знає, що створення сайту це тільки мала частинка роботи по сайту, бо успіх сайту залежить від просування сайту в мережі інтернет.Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *