м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Контекстна реклама

Замов інтернет-рекламу. та отримай у подарунок – професійне створення рекламної кампанії!

Однією з послуг, що надає наша компанія є контекстна реклама.

Контекстна реклама є одним з найдієвіших та найшвидших способів просування Вашого продукту чи послуги. Найвідомішим оператором контекстної реклами є Google. Це своєрідний принцип розміщення реклами, коли вона зорієнтована на зміст інтернет-сторінки на якій розміщена, вона може бути у вигляді банера чи текстового оголошення.

Суть такої реклами полягає в тому, що власники сайтів вказують місце на якому має бути розміщена реклама, а самі оголошення показуються на цьому місці бувають різними, вони автоматично вибираються з бази оголошеннь і всі вони відповідають тематиці сайту.

Наприклад, на сайті, присвяченому фінансам, контекстна реклама пов’язуватиметься з фінансами.  Контекстна реклама є швидким способом залучити цільову аудиторію до Вашого продукту.
Якщо ви є клієнтом який хоче розмістити рекламу про продукт, то вашу рекламу одразу побачать читачі не якогось конкретного сайту, а читачі всіх сайтів вашої тематики.

Ще однією особливістю такої реклами є те що ваше оголошення безкоштовно показують безліч разів, а Ви платите лише за те, якщо користувач зацікавиться Вашою рекламою і клікне на Ваше оголошення, для того щоб прочитати більше на Вашому сайті.

Контекстна реклама

Контекстна реклама

Окремим типом контекстної реклами є пошукова реклама, що розміщується у пошукових системах. При здійсненні пошуку користувачами за одним із ключових слів, об’ява може з’являтись поруч із результатами пошуку. Таким чином привертається увага цільової аудиторії.

пошукова реклама

Пошукова реклама

За розміщенням на сторінці розрізняють:

  • бокове розміщення — ліворуч або праворуч від результатів пошуку
  • спец-розташування — над результатами пошуку

Отож, якщо Вам потрібне залучення клієнтів в короткі терміни, контекстна реклама те, що Вам потрібно!

Переваги контекстної реклами:

Швидко – показ рекламних оголошень стартує вже через годину після налаштування Вашого облікового запису.
Ефективно – її бачить лише цільовий споживач, який вже шукає інформацію про Ваш товар або послугу.
Що входить в нашу роботу:

  • складаємо список ключових слів, який є оптимальним за кількістю та змістом такого запиту, який робить клієнт при пошуку Вашого продукту чи послуги;
  • використовуючи ці ключові слова, складаємо спеціальне оголошення (за правилами пошукових систем), яке ми розміщуємо в зоні контекстних оголошень в такій формі, щоб звести до мінімуму перехід на Ваш сайт нецільових відвідувачів, а цільовим відвідувачам – дати стимул для швидшого переходу на Ваш сайт;
  • створюємо і налаштовуємо Ваш особистий обліковий запис, де збережена інформація, яка необхідна для Вашої рекламної кампанії;
  • розміщуємо оголошення;
  • здійснюємо постійний контроль за реакцією споживачів на Ваші оголошення і, якщо необхідно, змінюємо ключові слова чи тексти щоб забезпечити максимальний ефект від контекстної реклами.

Для детальнішої інформації або замовлення даної послуги звертайтеся за нашими контактами.Відгуки до події: "Контекстна реклама"

  1. Цікавить настройка контекстної реклами

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *