м. Львів, вул. Озаркевича 4, офіс 1 (3 поверх)

тел.: +38 (032) 23 67 111; +38 (096) 295-11-02

e-mail: info@inneti.com

Досягайте вершин разом з нами!

Стиль та Брендинг

Будьте завжди там, де шукають Ваш бізнес

Першочерговим завданням великого товаровиробника є самоідентифікація, тобто виділення себе з загальної маси безпосередніх конкурентів.

Саме ці передумови сприяли формуванню перших загальнонаціональних і міжнародних брендів.

“Фірмовий стиль”, “бренд” і “брендінг” тісно пов’язані між собою. Ці інструменти допомогагають досягнути найбільших результатів у бізнесі.

Брендинг— це діяльність зі створення тривалої прихильності до товару на основі спільного впливу на споживача рекламних повідомлень, товарної марки, пакування, матеріалів для стимулювання збуту та інших елементів комунікації, об’єднаних певною ідеєю та фірмовим оформленням, які виокремлюють товар серед конкурентів і створюють його образ. Брендинг об’єднує творчі зусилля рекламодавця, рекламної агенції, торгових фірм та посередників у широкомасштабному впливі на свідомість споживача бренд-іміджу — персоніфікованого позитивного образу торгівельної марки на основі науково обгрунтованих висновків маркетингових досліджень

Брендинг допомагає підтримувати запланований обсяг продажу на конкретному ринку і реалізовувати на ньому довгострокову програму зі створення та закріплення у свідомості споживачів образу товару або товарної групи
Компанія “Inneti” пропонує максимально ефективні рішення в цій сфері, оскільки в нас великий досвід праці з інтелектуальною власністю, товарними знаками, дизайном, текстами, тощо.

Настала пора створення та втілення ідей, які приносять реальний прибуток.

Нема Ідеї – нема доходів.

Ідеї створюємо ми!

В наші послуги входить наступне:За детальнішої інформації або щоб замовити дану послугу звертайтеся за контактами.
Ми додаємо у бізнес емоції, які допомагають організаціям ставати ближчими до людей!


Ми цінуємо наших клієнтів і докладаємо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *